,

Masazhues me bateri per relaksimin e muskujve

Te ndryshme

Teper i lehte ne perdorim

Dizajn modern dhe teper praktik

I pajisur me porte usb ne kete menyre mund ta karikoni

Mund te transportohet lehtesisht keshtu qe mund ta merrni kudo me vete ne udhetimet tuaja

1,990L

MASAZHUES ME BATERI PER RELAKSIMIN E MUSKUJVE

Masazhues i pajisur me top rrotullimi magnetik 360 ° , i cili ndihmon ne relaksimin e muskujve për te nxitur qarkullimin e gjakut.

Terapia magnetike e ngrohjes, ju ndihmon të lehtësoni stresin, të relaksoheni muskujt tuaj dhe të forconi imunitetin.

Tashme ju mund te masazhoni pjese te ndryshme te trupit vete ne shtepi , fare lehtesisht duke kursyer keshtu mund , kohe dhe para.

Vjen me 2 cilesime të temperatures dhe 2 shpejtesi vibrimi për te permbushur të gjitha nevojat tuaja.

Zgjidhje shume e mire per muskujt tuaj ne kete menyre nuk do te ndiheni me te lodhur ose te stresuar.

KARAKTERISTIKA

Teper i lehte ne perdorim.

Dizajn modern dhe teper praktik.

I pajisur me porte usb ne kete menyre mund ta karikoni.

Praktik , mund te transportohet lehtesisht keshtu qe mund ta merrni kudo me vete ne udhetimet tuaja.

SPECIFIKA

Materiali: ABS.

Fuqia: 6w.

Tensioni i ngarkimit: DC 5V / 1A.

Kapaciteti i baterise: 2500mAh.

Koha e karikimit: Rreth 5 ore.

Koha e perdorimit: Rreth 90 minuta perdorim i vazhdueshem me shpejtesi te larte.

Nxehtesia : Temperatura e drites se kuqe eshte rreth 46 grade c , temperatura e drites jeshile eshte rreth 52 grade c.

Bateria : E rikarikueshme.

Gjatësia e kordonit të rrymes: 75cm 2cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Masazhues-me-bateri-per-relaksimin-e muskujve Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat