,

Mini massage robotic – Masazhues multififunksional

Te ndryshme

  • Masazhues multifunksional.
  • Perdoret nga te gjithe qe kane dhimbje muskulare.
  • Funksionon me ane te dridhjeve.
  • E komadoni me ane te telekomandes.
  • Masazhon 4 zonat kryesore te trupit tuaj.

2,500L

MASAZHUES MULTIFUNKSIONAL

Jastek masazhues ne te cilin mund te uleni vjen me madhësi të plotë dhe është ideal për përdorim në makinë, në shtëpi ose në zyrë.

Lëvizja vertikale dhe rrethore e shpinës masazhuese do të lehtësojë tensionin, dhimbjen dhe stresin për kurrizin, qafën dhe shpatullat.

MASAZHUES MULTIFUNKSIONAL – MINI MASSAGE

Për njerëzit që vuajnë nga dhimbja bezdisëse në shpinë dhe e parehatise , ky jastëk masazhues është një zgjidhje praktike.

Kur e vendosni në sediljen e makinës, thjesht vendosni prizën dhe rregulloni shpejtësinë dhe intensitetin e masazhit me kontrolluesin me tela.

Për udhëtime të gjata me makinë, vjen si lehtësim kaq shume i nevojshem.

Ju gjithashtu mund ta përdorni atë në shtëpi gjatë leximit, shikimit të TV ose pushimit për një masazh qetësues të shpinës në një komoditet optimal. Sigurimi i nxehtësisë infra të kuqe dhe masazhit vibrues, është gjithçka që ju nevojitet për t’u çlodhur në shtëpi ose në rrugë.

Përdorni telekomandën e përshtatshme për të zgjedhur nga nivelet e intensitetit të dridhjeve, zonat e synuara të trupit dhe shtoni ose hiqni opsionin e nxehtësisë infra të kuqe.

Nxehtësia infra të kuqe qetësuese përdor valë të gjata drite për të dërguar nxehtësinë depërtuese thellë në muskuj.

Motorët drejtojnë masazhin dhe intensitetin në zona të kontrollueshme në mënyrë të pavarur.

SPECIFIKATMINI MASAZHUES 5 IN 1 BLI ONLINE iBuy al

Perfekt per t’u shlodhur edhe relaksuar.

Mund te mbahet ne makine, shtepi apo zyre.

Materialet: mbulesë poliesteri dhe mbushje shkume.

Pesë motorë vibrimi brenda.

Pesë mënyra masazhimi.

Katër zona masazhi: pjesa e sipërme e shpinës / pjesa e poshtme e shpinës / ijet / kofshët.

Depërtimi i nxehtësisë në mes.

Mund të operohet nga një kontrollues dore shumëfunksional me lehtësi.

Sistemet e integruara të rripave mund të përdoren në makina, zyra dhe familje

Funksionet e kohëmatësit: 15/30/60 minuta.

Produkte Online ne iBuy.al

SKU: Mini-massage-robotic Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat