,

Massage Mini – Jastek masazhues me ngrohje

Te ndryshme

  • Masazhator.
  • Lehteson dhimbjet muskulare.
  • Mund ta perdorni sa here te keni nevoje.
  • Praktik edhe teper funksional.
  • Relakson edhe qeteson trupin.
  • Mund te mbahet ne makine.
  • Ideal per te gjithe ata qe kane dhimbje te muskujve.
  • Qeteson qafen, shpatullat,shpinen dhe legenin.

1,990L

MASSAGE MINI – JASTEK MBESHTETES

Jastek mbeshtetes i cili kryen funksionin e masazhuesit. Nuk keni me nevoje per te tjeret ehde per qendrat e masazhit per te relaksuar trupin tuaj nga lodhja.

Kete mund ta beni tani me jastekun masazhues ne cdo moment qe deshironi.

JASTEK MASAZHUES MULTIFUNKSIONAL

Nese keni dhimbje te shpines, qafes apo legenit masazhuesi Massage Mini eshte zgjidhja ideale.

Ai eshte perfekt per t’u vendosur ne makine kur jeni duke kryer udhetime te gjata, kur jeni duke qendruar ne shtepi apo ne zyre.

Ky masazhues vepron duke kryer levizje vertikale dhe rrethore te masazhimit te shpines duke lehtesuar tensionin, dhimbjen muskulare duke ju bere te ndiheni me te relaksuar edhe te shplodhur ne qafe dhe supe.

Legeni edhe shpina juaj nuk do te jene me te ngurta.

MASAZHATOR ME NGROHJE

Nderkohe qe masazhuesi kryen funksionin e tij kryesor, ju do te shihni gjithashtu qe ky masazhator do te fale ne trupin tuaj temperatura te ngrohta.

Tanime nuk keni nevoje per ngrohes te tjere kuqdo qe qendroni sepse do te jeni perhere prane temperaturave te ngrohta fale ketij jasteku.

Tashme do te jeni shume te shlodhur edhe te relaksuar. Diteve te ngrohta edhe te ftohta i thoni lamtumire.

JASTEK PER MASAZH | MINI MASSAGErobotic cushion massage mini bli online iBuy al

Jastek masazhues.

Perfekt për relaks edhe shlodhjen e trupit.

Intervali kohor i veprimit eshte 15/30/60 minuta.

I perbere me infra te kuqe.

Veprojne me teper në zonat me problematike.

Komadohet me telekomande.

Me materiale poliesteri dhe mbushje shkume per jastek.

E perbere me 3 motore dridhje.

Me dy zona masazhimi: Mbrapa e siperme / e pasme e poshtme.


Bli Online ne iBuy.al – Bli me cmimin me te mire ne treg.

SKU: Massage-Mini Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Masazhues

brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat