,

Maske bimore per floke te demtuar-Herbs


  • Riparon floket e demtuar dhe delikat
  • Perforcon dhe i ben floket me rezistente ndaj keputjes
  • I jep flokeve butesi dhe i ben me te lehte per ti krehur
  • Jep shkelqim dhe rigjenerim ne te gjithe gjatesine e flokeve
  • 0% vajra minerale, 0% ngjyryes artificial

1,290L

MASKE BIMORE PER FLOKE TE DEMTUAR

Produktet bimore jane me efikase dhe me te perdorura.

Fale perberesve 100% bimor maska Herbs eshte ideale per riparimin e flokeve te demtuar dhe flokeve delikat.

 EFEKTET E MASKES NE FLOKE

  • Riparon floket e demtuar dhe delikat
  • Perforcon dhe i ben floket me rezistente ndaj keputjes
  • I jep flokeve butesi dhe i ben me te lehte per ti krehur
  • Jep shkelqim dhe rigjenerim ne te gjithe gjatesine e flokeve
  • 0% vajra minerale, 0% ngjyryes artificial

PERBERESIT: vaj bimor nga farat e lulekuqes, Fitoemolient i cili, i jep flokeve elasticitet dhe butesi, hidratues per ti mbrojtur floket nga demtimi

PERDORIMI

Aplikoni masken ne gjithe gjatesine e flokut dhe lereni 5 minuta. me pas kriheni dhe shplajeni me uje te rrjedhshem.

Perdoreni te pakten 1 here ne jave

 

Sasia: 250 ml

 

 

 

SKU: b2201379 Kategori: ,
Pesha0.025 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat