,

Shampo kunder zbokthit – Nivelazione control pure


  • Largon zbothin nga floket tuaj
  • U jep shkelqim dhe butesi flokeve
  • Efekte te menjehershme

1,190L

SHAMPO KUNDER ZBOKTHIT

Shampo Nivelazione eshte ideale per trajtimin e problemit me zbokthin, skalpin e irrituar dhe te thate dhe per floke te bute.

Perdoret per femra dhe per meshkuj mbi 18 vjec.

I perdorshem per te gjithe llojet e flokeve

PERFEKTE PER PERSONAT QE VUAJNE NGA ZBOKTHI I VAZHDUESHEM

Nje formule shume e perqendruar dhe perdorimi i perberesve aktive, perfshire lengun inovativ Dermosoft® Decalact, sigurojne funksionimin e tij efektiv dhe ruajne higjenen e duhur te kokes dhe flokeve.

1. Largon ne menyre efektive zbokthin dhe redukton tendencen per formimin e tij.

2. Qeteson kruajtjen dhe irritimin e lekures se kokes

3. Hidraton skalpin e kokes.

4. Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokun.

5. I ben floket me te lehte per t’u krehur dhe me shkelqim.

PERBERESIT

DERMOSOFT DECALACT LIQUID ruan higjienën e  kokes, duke eliminuar zbokthin

PANTHENOL qeteson lekuren e irrituar dhe hidraton floket

Kompleksi i kondicionimit ushqen flokun dhe e ben me te lehte shpelarjen

Sasia 100ml

SKU: b2201374 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat