, , , ,

Shampo Noah – Bli Online


1,790L

SHAMPO NOAH – BLI ONLINE

Shampo hidratuese  NOAH Yal me Acid Hialuronik dhe Sherebelë.

Perberje organike, pa sulfate dhe paraben qe jane shume te demshme per flokun dhe shendetin e flokeve tuaj.

Produkt Vegan, Anti Frizz per volum dhe shkelqim te flokeve.

Kapaciteti 250 ml.

Permban perqendrime te larta te vajrave, qe ushqen flokun dhe lekuren e kokes.

Përbërësit natyralë të bimëve, duke përfshirë Clary Sage, kombinohen me Acid Hialuronik për të hidratuar, volumizuar  dhe mbushur flokët e dëmtuar.

Shampo hidratuese të kokës, perberes ekologjik qe i ofrojne flokut hidratim intensiv të të gjithë lëndëve ushqyese.

Shampoja NOAH Yal është një element kryesor për rikthimin ne jete te flokëve të thatë dhe të dëmtuar.

Bërë me Acid Hyaluronic, shampoja natyrore  është një shampo e thellë ushqyese e përshtatshme për të zbutur edhe flokët më të ashper.

Ekstrakti i trumzës forcon flokët duke përmirësuar qarkullimin e gjakut ne kokë dhe duke nxitur rritjen e flokëve.

E shkëlqyeshme si një shampo për flokët kaçurrelë, te drejte apo me onde.

Shampoja ushqyese NOAH është pa paraben dhe sulfat  duke e bërë YAL shampon më të mirë  për flokë të djegur, flokë të thatë dhe të dëmtuar.

NOAH përdor vetëm përbërës të çertifikuar ECOCERT, të marrë nga bimë dhe lule me origjinë organike.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat