, ,

Shampo per floke delikat dhe te demtuar- Herbs


  • Rigjeneron dhe pastron thellesisht floket tuaj
  • Floke te bute dhe te lehte per te krehur
  • Zbut irritimet e kokes
  • Nuk permban ngjyryes, 0% silikon

1,390L

SHAMPO PER FLOKE DELIKATE DHE TE DEMTUAR

Shampo bimore per floke te shendetshem dhe te bute.

Ndihmon ne riparimin e flokut te demtuar nga tharset, pjasteri, produktet per floke dhe faktoret e jashtem te ndryshem.

Shampo eshte 100% bimore, krijuar nga farat e lulekuqeve duke perfituar nje vaj bimor te jashtezakonshem, i cili forcon floket delikate dhe te demtuara.

EFEKTET E SHAMPOS NE FLOKE :

  • Rigjeneron dhe pastron thellesisht floket tuaj
  • Floke te bute dhe te lehte per te krehur
  • Zbut irritimet e kokes
  • Nuk permban ngjyryes, 0% silikon

PERBERESIT

Vaj nga fara e lulekuqes

Provitain B5 qe jep shkelqim dhe butesi flokeve

Hidratues qe i mbron floket nga tharja e tepert

PERDORIMI

Aplikoheni ne floke te lagur, masazhojeni skalpin butesisht, lereni 5 minuta dhe me pas shplajeni.

Me pas aplikoni nje maske keratine.

Sasia: 400 ml

 

SKU: b2201378 Kategori: , ,
Pesha0.04 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat