, , ,

Shampo Dexe kunder renies se flokeve – Anti Hair Loss

Dexe

1,590L

SHAMPO DEXE KUNDER RENIES SE FLOKEVE

Anti Hair Loss – Shampo Dexe kunder renies se flokeve

Produkt efektiv per individed te cilet kane probleme me renien e flokeve. Kombinon ne menyren e duhur ilacet bimore dhe orientale per nje kujdes te shendetshem te flokeve tuaj. Nuk eshte nje shampo e zakonshme po formule e paster per rritjen e flokeve. Hidraton dhe ofron nje kujdes deri ne detaje per floke me te mire. Permban lende ushqyese thelbesore bio aktive qe krijojne nje mjedis te shendetshem per rritjen e flokeve. Perdoret nga femrat dhe nga meshkujt.

shampo dexe rigjeneron floket stimulon floke te rinj

Perdorimi |

Shampo Dexe sugjerohet te perdoret te pakten 1 deri ne 2 muaj

  • Floket duhet te jene te laguar teresisht me uje te ngrohte.
  • Aplikoni Shampon Dexe ne floke dhe masazhojeni te rrenjet e flokeve tuaj per 2 deri ne 3 minuta.
  • Shpelajeni me uje te bollshem.
  • Perdorim 4 deri ne 6 here ne jave.Sasia | 200ml

 

 

 

 

Bli Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine !

 

SKU: shampo-dexe-kunder-renies-se-flokeve Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Dexe

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat