Mbajtes i telefonit celular ne makine


790L

MBAJTES I TELEFONIT CELULAR NE MAKINE

Metal Car Gravity Mobile Phone Bracket

Me qëndrueshmëri të fortë të ofruar për telefonin tuaj, madje edhe  në rrugë te veshtira.

Rrotullim 360 gradë qe ju mundeson të gjeni një pozicion  ideal per telefonin tuaj gjate udhetimeve tuaja.

Klipet e forta fiksohen në daljen e ajrit për të mbajtur stabilitetin e përgjithshëm, edhe nëse rruga është me gunga.

Rrotullimi 360 gradë përdoret për të rregulluar këndin për të përmbushur nevojat e perspektivës së shikimit.

Kllapat mbajtese prej silikoni, per te mos demtuar telefonin dhe nuk rrëshqasin.

Eshtë bërë nga materiali i fortë aliazh alumini, i hollë dhe i qëndrueshëm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Mbajtes i telefonit celular ne makine Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat