, ,

Mbajtes tableti dhe telefoni

Te ndryshme

1,600L

MBAJTES TABLETI DHE TELEFONI

Kjo mbajtese e telefonit celular është projektuar si lloj universal, i cili është i përshtatshëm për smartphone dhe tabletë.

Mbështet rotacionin 360 gradë, e përsosur për shikimin e filmave, dëgjimin e muzikës, etj në pajisjen tuaj.

E bërë nga aliazh alumini, kjo mbajtëse tabletash është rezistente dhe mund të përdoret për një kohë të gjatë.

I përshtatshëm për familje, udhëtime, etj. Kjo mbajtëse e telefonit inteligjent është e vogël, e lehtë  për tu mbajtur.

Mbajtësi i telefonit celular ka thithje të fortë dhe telefoni juaj celular ose tableti nuk është i lehtë për tu rrëshqitur.

Specifikim:

Materiali: aliazh alumini.

Ngjyra: E  zezë.

Madhësia: 68 * 68 * 101m.

SKU: mbajtese-magentike-per-celular Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat