, ,

Mbajtese celiku dhe kullues per kuzhine


1,490L

MBAJTESE CELIKU DHE KULLUES PER KUZHINE

Kullues i cili montohet shume thjeshte dhe lehte ne lavamanin tuaj, per tju ardhur ne ndihme ne mbajtjen e sfungjereve, sapunit apo detergjenteve.

Pervec se do mbaje kuzhinen tuaj te paster dhe pa rremujen qe krijohet zakonisht gjate larjes se eneve, do ti kulloje dhe ti lere te thate sfungjerin dhe cdo pajisje tjeter qe ju duhet.

Stili klasik, elegant dhe i bukur, i qëndrueshëm dhe ka jetë të gjatë shërbimi.

Mund të përdoret në kuzhinë, tualet dhe vende të tjera.

Eshtë i ripërdorshëm dhe i lehtë për tu instaluar.

Permasa

Materiali: çelik inox

Madhësia: 17cmX10cm

Mund ta përdorni në kuzhinë ose tualet

SKU: Mbajtese celiku dhe kullues per kuzhine Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat