,

Bustina kunder rrudhave ne fytyre – Jenuesse Instantly Ageless

Jenuesse

390L

BUSTINA KUNDER RRUDHAVE NE FYTYRE

Jenuesse Instantly Ageless – Bustina kunder rrudhave ne fytyre

Bustine e fuqishme kunder rrudhave qe funksionon shpejte dhe ne menyre efektive per te zvogeluar shenjat e dukshme te plakjes. Perberesi revolucionar eshte nje peptid qe funksionon si botox pa gjilpera. Menjehere ringjall lekuren dhe minimizon shfaqjen e vijave te varura.
Instruksione:
Ky produkt eshte me efektiv ne lekure te thate dhe te paster, pa hidratues. Aplikojeni nje shtrese shume te holle ne zonat qe synoni. Lereni ne lekure dhe qendroni pa levizur fytyren per 2 deri ne 3 minuta. Nderkohe qe produkti do te thahet, nuk eshte e nevojshme qe ju te ferkoni produktin.
SKU: bustina-jenuesse-ageless Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Jenuesse

LLoji

Bustina

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat