,

Mbajtese Celulari me karikim per makine Baseus

Baseus

2,900L

Mbajtese Celulari me karikim per makine Baseus

Mbajtese Celulari me karikim per makine Baseus

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
E pershtatshme per pajisjet me ekran 4 deri 6.5inch.
Pozicionohet ne kroskot.
Karikon te gjitha pajisjet te cilat suportojne karikimin wireless.
Krahe fleksibel dhe drita LED
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | PC, TPE
Hyrje | 10W
Dalje |  5V/2A 9V/1.7A
SKU: mbajtese-celulari-me-karikim-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat