,

Mbajtese celulari per makine qe kapet ne timon | HQF

Te ndryshme

500L

Mbajtese celulari per makine qe kapet ne timon

Mbajtese celulari per makine qe kapet ne timon

Cilesimet |
Dizajn modern.
Materiale cilesore dhe te qendrueshme.
I sigurte per perdorim afatgjate.
Specifikimet  | 
Marka | HQF
Materiali | Silikon i forte, ABS
Pozicionimi | Timoni i makines
SKU: mbajtese-celulari-qe-kapet-ne-timon Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat