,

Mbajtese multifunksionale per makine Baseus

Baseus

1,800L

Mbajtese multifunksionale per makine Baseus

Mbajtese multifunksionale per makine Baseus

Cilesimet kryesore | 

Hapje dhe mbyllje magnetike.
Materiale cilesore.
Pershtatet me ambjentin e brendshem te shumices se makinave.
Instalohet lehtesisht.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | Metal, lekure, ABS
Dimensionet | 76*65*140mm
SKU: mbajtese-multifunksionale-per-makine-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese multifunksionale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat