,

Mbajtese Muri Multifunksionale

Te ndryshme

490L

MBAJTESE MURI MULTIFUNKSIONALE

Mbajtese me ngjites e cila vendoset shume lehte ne mur.

E perdorshme per te varur celesat, peshqire, cadren rroba etj.

Bërë nga material me cilësi të lartë për përdorim të qëndrueshëm dhe afatgjate.

Me tre grepa, mund të varni tre gjëra në të njëjtën kohë.

Lehtë për t’u aplikuar në xham, tulla, metal plastike, qelq etj.

Ka aftesi ngjitese shume te mire dhe afatgjate.

Grep i rrotullueshëm 180 gradë.

Lehtë për t’u instaluar dhe e lehtë për t’u përdorur.

Mund të ngjitet në siperfaqen e murit te kuzhinës, tualetit apo te dhomave te tjera kudo ju nevojitet.

E përsosur për shtëpi, kuzhinë, tualet, dhomë gjumi, etj.

Karakteristikaadeziv per kuzhine online ibuy al

Materiali: ABS

Madhësia: 7 × 6cm / 2.76 2.36 ”

Menyra e perdorimit

Pastroni muret që ju nevojiten.

Ngjiteni në një mur të pastër.

Shtypni atë në mënyrë të barabartë për rreth 10 sekonda.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i-2012001 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat