,

Mbajtese per telefon dhe tablet Remax | Phone Holder

Remax

1,500L

Mbajtese per telefon dhe tablet Remax RM C27

Mbajtese per telefon dhe tablet Remax

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Vendoset ne qafe ose ne bel per me teper lehtesi.
  • Teper e bute per te mos krijuar shqetesime gjate perdorimit.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RM-C27
E pershtatshme per pajsijet nga 4 deri ne 10 inch
SKU: mbajtese-per-telefon-dhe-tablet-remax-rm-c27 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat