,

Mbajtese peshqiri me montim ne mur

Te ndryshme

Mbajtese peshqiri me montim ne mur

Ka ngjitje te forte dhe papershkueshmeri nga uji

Me 4 krahe dhe rrotullim 360 grade

790L

MBAJTESE PESHQIRI ME MONTIM NE MUR

E ndertuar me tuba te rrumbullaket çeliku  te kromuar te cilet nuk ndryshken, jane te qendrueshme,  duke siguruar cilesi dhe jetegjatesi te perdorimit.

Mbajtesja ka stil modern minimalist, te pershtatshem per vendosje ne  hotel dhe perdorim shtepiak. Ideale per perdorim ne dhome gjumi dhe tualet. Mund te varni ne te peshqiret, rrobat apo edhe cantat.

Mbështetje me 4 krahe dhe rrotullim 360 grade, projektuar per prakticitet dhe kursim hapesire.

Eshte shume e lehte per tu vendosur ne mur, nuk ka nevoje per pajisje shtese te gjitha ato qe ju duhen jane te perfshira ne paketim.

Mbajtesi i peshqireve eshte bere nga materialet me te qendrueshme prej çeliku te pandryshkshem qe siguron se nuk do të ndryshket, demtohet apo te  humbase shkelqimin e saj.

Ndërsa dizajni i saj rezistent ndaj ndryshkut siguron qe peshqiret tuaj do te qendrojne te paster dhe higjenike.

Ngjiteni ne siperfaqe te lemuar dhe te thate si pllaka, mermer, qelqi, sipërfaqe druri, sipërfaqe metali, etj.

Karakteristika

Materiali: ABS

Permasa: 31 * 30cm / 12,20 * 11,8 ”

Ka ngjitje të fortë dhe papërshkueshmeri nga uji, duke siguruar qëndrueshmëri.

 

SKU: Mbajtese-peshqiri Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat