,

Mbajtese Sportive Telefoni Krahu Baseus | Armband

Baseus

1,500L

 Baseus | Armband AWBASEOQB-BUI01

Mbajtese Sportive Telefoni Krahu Baseus | Armband

Cilesimet Kryesore | 
  • E prodhuar me materiale cilesore dhe rezistent ndaj perdorimit te perditshem.
  • E sigurt ne perdorim. 
  • Ka hapesire per te vendosur parate dhe ID tuaj. 
  • Gjatesia e saj e rripit eshte e rregullueshme.
  • Hapesire per vendin e karikimit dhe kufje.
  • Mbulesa e ekranit ju lejon te perdorni telefonin dhe kur eshte brenda saj. 
 
Specifikimet  | 
Marka  | Baseus
Modeli | AWBASEOQB-BUI01
Materiali | Najlon i cilesise se larte
SKU: baseus-mbajtese-telefoni-sportive-krahu-AWBASEOQB-BUI01 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat