,

Mbajtese telefoni Daisy Duck | Selfie Stick

Te ndryshme

500 L

Mbajtese telefoni Daisy Duck | Selfie Stick

Mbajtese telefoni Daisy Duck | Selfie Stick

Cilesimet Kryesore | 
  • Dimensione kompakte dhe peshe e lehte.
  • Rrotullim ne 360 grade.
  • Doreze silikoni e qendrueshme.
  • Shkrepni foto nepermjet portes Audio 3.5mm.
 
Specifikimet  | 
Material | Aliazh Alumini
Gjatesia  | 15cm – 65cm
SKU: Mbajtese-telefoni-Daisy-Duck-Selfie-Stick Kategori: ,
Pesha 0.1 kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Selfie Stick

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat