,

Mbajtese telefoni magnetike – Z08 Car Holder

Te ndryshme

790L

MBAJTESE TELEFONI MAGNETIKE – Z08 CAR HOLDER

Mbajtesi  Z08 magnetik eshte krijuar per vendosjen e pershtatshme te telefonave celulare  ne makine gjate udhetimeve.

Ajo siguron smartphone, pajisje GPS dhe pajisje te tjera dixhitale te qendrojne ne vend gjate udhetimit me makine.

Vendoset lehtesisht ne ventilatorin e makines ne disa sekonda pa nevoje te pajisjeve shtese.

Specifika

  • Mbajtese e forte magnetike
  • Me rotacion 360 ‘
  • Dizajn klasik
  • Material miqesor me mjedisin dhe i qendrueshem
  • I lehtë për t’u përdorur
  • Model universal
SKU: Mbajtese telefoni magnetike Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat