,

Mbajtese telefoni me Bluetooth Remax | Selfie Stick

Remax

2,200L

 Remax | Selfie Stick RM P4

Mbajtese telefoni me Bluetooth Remax | Selfie Stick

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Gjatesi e rregullueshme deri ne 7 nivele.
  • Ndertuar me materiale te qendrueshme.
  • Kend rrotullimi 270 grade.
  • Doreze silikoni.
  • Mund te shkrepni deri ne 10000 fotografi fale baterise se fuqishme.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RM P4
Materiali | Inoks
Gjatesia | 90cm
Bateria |  120mAh
SKU: mbajtese-telefoni0me-bluetooth-remax-p4 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Selfie Stick

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat