,

Mbajtese telefoni me rripa najloni Sportive | Romix

Romix

1,400L

Mbajtese telefoni Sportive | Romix RH 22

Mbajtese telefoni me rripa najloni Sportive | Romix

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Ndertuar me material najloni te qendrueshem.
  • Mbani te sigurte telefona tuaj.
  • Mund te vendosni tre telefona njekohesisht ne te.
 
Specifikimet  | 
Marka | Romix
Modeli | RH 22
Materiali | Najlon
Mund ta varni ne qafe ose ne krahe
SKU: mbajtese-telefoni-remax-rh22 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Romix

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat