,

Mbajtese telefoni multifunksionale me Ajer | Baseus

Baseus

800L

Mbajtese telefoni multifunksionale me Ajer | Baseus

Mbajtese telefoni multifunksionale me Ajer | Baseus

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn portativ, terhiqeni mbajtesen per ta zgjatur ate dhe mbeshtesni telefonin tuaj. 
  • E pajisur me grup cengel per te mbajtur pajisjen tuaj ne mor ose dhe ne makine. 
  • Mund te mblidhni kufjet ne mbajtesen pas telefonit tuaj. 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUMQN-01
SKU: mbajtese-telefoni-me-ajer-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat