,

Mbajtese telefoni Popsocket dhe unaze per Covera

Te ndryshme

300L

Mbajtese telefoni Popsocket dhe unaze per Covera

Mbajtese telefoni Popsocket dhe unaze per Covera

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn me materiale cilesore. 
  • Instalimi dhe heqja e saj eshte shume e lehte. 
  • Vendoset pas telefonit duke u ngjitur ne coverin tuaj perkates. 
 
Specifikimet  | 
Marka | Simple
SKU: mbjatese-telefoni-popsocket Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat