, ,

Mbajtese telefoni per makine – Car Rear View Mirror Mount

Te ndryshme

900L

MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE – CAR REAR VIEW MIRROR MOUNT

Ky mbajtës telefoni me montim në pasqyrën e shikimit të makinës është prodhuar me material premium për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi.

Dizajni dhe struktura e fortë mund të shmangë në mënyrë efektive dridhjet, të cilat do të sigurojnë një ekran të qëndrueshëm shikimi për telefonin tuaj ose pajisjen tjetër.

Ky aksesor makine është shumë i përshtatshëm dhe i dobishëm, i cili do t’ju ofrojë shikim dhe thirrje pa duar gjatë udhetimit.

Mënyrë solide, me cilësi të lartë, montim i qëndrueshëm dhe i sigurt, rrotullim instalim i shpejtë dhe i lehtë në ventilimin e makines.

I përshtatshëm për lartësinë e pasqyrës: 50-80 mm / 1,96-3,14 ”

Gjerësia e telefonit celular të zbatueshëm: 45-90 mm / 1.77-3.54 ”

Pajisjet e përputhshme: celularët dhe naviguesit

Specifika

Materiali: ABS + silikon + EVA

 Sipërfaqja: mat.  

Madhësitë: 121 * 76 * 163 mm. 4.

Pesha: 129g.  

Diapazoni i bllokimit: gjerësia maksimale 9cm.  

I zbatueshëm për celularët nën 6.5 inç.

Montimi i zbatueshëm: pasqyra e pasme e makinës.  

Pozicioni i pasqyrës së pasme në qendër të makinës – nuk bllokon vijën e shikimit.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Mbajtese telefoni per makine Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat