, , ,

Mbajtese telefoni per ne biciklete – Mobile Phone holder

Te ndryshme

  • Me dizajn shume kompakt edhe te sigurte.
  • Nuk depertohet nga uji.
  • Me rrotullim 360 grade.
  • Mundeson pamje te celularit ne cdo drejtim.

1,200L

MBAJTESE TELEFONI PER NE BICIKLETE

Mbajtëse e telefonit per mjetet levizese, si biciklete, motorr, karrocat e femijeve etj.

I pershtatshem per te gjithe llojet e bicikletave apo motorrove. E njejta vlen edhe per markat e celulareve qe pranon te mbeshtese.

Bërë nga plastika me cilësi super të lartë dhe te qendrueshme.

Rezistent ndaj dridhjeve apo lekundjeve.

E mbron telefonin nga reniet por edhee gervishtjet prej saj.

Menaxhohet shume lehte.

Ju lejon te keni nje pamje me te qarte te celularit tuaj, ne cilindo drejtim.mbajtese telefoni per bicikleten bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Mbajtese per celularin.

Mban lloje te ndryshme celularesh.

Krijuar per bikletat, motorrat, karrocat e femijeve etj.

Fleksibel edhe tejet praktik.

E perbere me kater kapese per telefonin.

Material plastik.

 

 

 


Produkte Online ne iBuy.al | Bli Sigurt edhe me Vetebesim.

SKU: mobile-phone-holder-sh3105 Kategori: , , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Mbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat