,

Mbajtese telefoni Remax ne forme delfini | RM C20

Remax

1,200L

Mbajtese telefoni ne forme delfini Remax

Mbajtese telefoni ne forme delfini Remax

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade sipas kendit te pershtatshem per ju.
 
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RM-C20
Materiali | PC, ABS, Silikon
Gjeresia e kapses | 50-85mm
SKU: mbajtese-telefoni-remax-ne-forme-delfini Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat