,

Mbajtese televizori 14-42 inch murale IH-T1442 Wall mount

Hannibal

1,600L

MBAJTESE TELEVIZORI MURALE IH-T1442

Mbajtese televizori murale projektuar per te pershtatur televizoret me ekran te sheshte LCD dhe te stilit plazma midis 14 inç dhe 42 inç.

Sistemi i tij i animit siguron rregullim te lehte te kendit te shikimit (lart dhe poshte 15 °). I afte te mbaje ngarkese deri ne 25 kg.

Model universal dhe i projektuar per t’iu pershtatur te gjitha modeleve ne treg.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-8765007 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

brands

Hannibal

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat