,

Mbajtese universale telefoni me kapje vakumi | Baseus

Baseus

1,500L

Mbajtese universale telefoni | Baseus SUQJ-0S

Mbajtese universale telefoni me kapje vakumi | Baseus

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
Mbani te sigurte telefonat tuaj.
Rrotullim 360 grade per t’u pershtatur ne cdo kend qe ju nevojitet.
Mbeshtetje silikoni per mbrojtje te pajisjeve tuaja.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUQJ-0S
Materiali | Aliazh alumini, ABS
Eshte e pershtatshme per pajisjet me permasa 3 deri ne 5.5 inch
SKU: mbjatese-universale-telefoni-me-kapje-vakumi Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat