,

Mbeshtetese qafe e klasit te pare Baseus | HeadRest

Baseus

3,700L

Mbeshtetese qafe  Baseus | HeadRest CRTZ01-01

Mbeshtetese qafe Baseus e klasit te pare | Headrest

Cilesimet Kryesore | 
  • Material premiumdhe rezistent.
  • Dizajn ergonometrik dhe i rehtashem.
  • Instalim i lehte dhe pershtatje me pothuasje te gjitha makinat.
  • Nuk formon rrudha dhe nuk humbet cilesine e tij me kalimin e kohes.
 
Specifikimet  | 
Marka  | Baseus
Modeli |  CRTZ01-01
Materiali | Lekure, Aliazh alumini
Ngjyre  | E zeze
SKU: beshtetese-qafe-baseus-headrest Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbeshtetese per qafen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat