,

Mi Smart band 4C ne shitje online – ore inteligjente

Xiaomi

2,900L

MI SMART BAND 4C NE SHITJE ONLINE – ORE INTELIGJENTE

Modeli me i ri Mi Smart Band 4C  vjen me ekran me te madh dhe plote ngjyra.

Me nje ekran  1,08 inc ne forme drejtkendeshe kjo ore do te behet e pandashme nga dora juaj.

Eshte kundra ujit dhe e pershtatshme per cdo aktivitet gjate dites.

I pajisur me funksionet e sensorit te rrahjeve te zemres, monitorimin e gjumit, modalitete sportive, ecja, ciklizmi dhe lajmerimi per qendrimin e gjate ulur.

Jetegjatesi baterie deri ne 14 dite me nje karikim te vetem.

Specifika:

  • Njoftime per telefonata dhe mesazhe.
  • Monitorimi i rrahjeve te zemres PPG
  • Ekran TFT me ngjyra me rezolucion 120 x 220
  • Karikim direkt permes USB se integruar
  • Pese modalitete sportive
  • Funksionet: monitorimi i gjumit, hapat , kaloritëee djegura, distanca, kujtesa e qendrimit ulur dhe matja e rrahjeve te zemres.
  • Bateri 130 mAh deri ne 14 dite ne varesi te perdorimit

 

SKU: mi-smart-band-4c Kategori: , Etiketë:
Pesha1 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat