Mikrofon me boks muzike Elegant | Black | Online

Te ndryshme

3,500L

Mikrofon me boks muzike Elegant | Black E103

Mikrofon me boks muzike Elegant | Black

Cilesimet Kryesore | 
 
  • Super Bass dhe tingull cilesor.
  • Konsum i vogel energjie. 
  • Perjetoni nje eksperience fantastike Karaoke. 
Specifikimet  | 
Modeli | E103
Bluetooth | V3.0
Fuqia ne dalje | 5W*2
Frekuenca  | 100Hz-10000Hz
Koha  karikimit |  5 deri ne 6 ore 
Koha e perdorimit | deri ne 8 ore
Materiali | ABS, Aliazh alumini
SKU: mikrofon-me-boks-muzike-black Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mikrofon me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat