Mini Boks me Bluetooth – Bo F3


1,400L

MINI BOKS ME BLUETOOTH – BO F3

Bass i fuqishem dhe tingull i qarte.

Kualitet i larte i zerit, thirrje telefonike te  qarta dhe pa interferime.

Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie.

Dizajn shume praktik per ta marre kudo me vete, me permasa 95 x 95 x 7 mm.

Operon me versionet e Apple si dhe Samsung, Iphone 6, Iphone 5, Iphone 4, Ipod, Ipad, Asus, Lg, etj.

Me bateri te rikarikueshme dhe ore te gjata pune, per te degjuar muziken tuaj te preferuar.

Hyrje USB 2.0 dhe mikro SD, kabllo V8 për karikim.

Me ngjyra te shumta roze, gri, te zi, blu ku mund te zgjidhni te preferuarin tuaj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mini-speaker-Bo-F3 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat