Mini Boks me Bluetooth Moxom | Metalik | Waterproof

Moxom

2,290L

Mini Boks me Bluetooth Moxom | Waterproof

Mini Boks me Bluetooth Moxom | Metalik | Waterproof

Cilesimet Kryesore | 
 
  • Boks muzike me bass te fuqishem dhe kunder ujit.
  • Tinguj muzikor te paster.
  • Dizajn kompakt. 
 
Specifikimet  | 
 
Marka | MOXOM
Bluetooth | V3.0
Distanca e transmetimit | 10 metra
Fuqia ne dalje | 5W
Diametri i boksit | 40mm
Bateria | 600mAh
Koha e karikimit | 2 ore 
Koha ne Perdorim | 5 ore 
Suporton | Lidhje me Bluetooth, AUX, karte Micro
SKU: mini-boks-me-bluetooth-moxom-red Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Moxom

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat