,

Mini Tripod Control Gimbal Baseus


800L

MINI TRIPOD CONTROL GIMBAL BASEUS

Mini tripod shume i pershtatshem per telefona.

Ka nje madhesi te pershtatshme per ta marre kudo me vete, ne udhetime me miqte apo familjen, ne kampingje, ne evente apo raste festive te ndryshme.

Eshte shume kompakt dhe ka nje trikembesh shume te qendrueshem, do ta keni shume te lehte te beni foto me te.

Pershtatet me cdo lloj sistemi, IOS, Android, Huawei e shume modele te tjera.

Shtrihet shume lirshem dhe ka nje rrotullim 360 grade gje qe ju ofron mundesine te beni foto nga cdo kend.

Lidhet me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth , tek tripodi gjendet nje buton i cili ju ndihmon te kontrolloni telefonin ne nje distance deri ne 5 m.

Bateria e tripodit ka nje kapacitet te larte dhe mbi te gjitha karikohet shume shpejt.

Gjatesia e tripodit shkon ne 69 cm, gje qe do ju krijoje mundesine te beni foto te mrekullueshme ne grup.

Karakteristikat

Vjen ne ngjyre te zeze

Material prej aliazh alumini

Koha e karikimit: 1.5 ore

Kapaciteti i baterise: 50 mah

Gjatesia: 69 cm

Rrotullim 360 grade

Tripod i qendrueshem

 

 

SKU: Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat