,

Mjalte Anti Duhan – Al Juzoor Honey – Shitje Online

Te ndryshme

2,150L

MJALTE ANTI DUHAN – AL JUZOOR HONEY

Mjalte Anti Duhan – Al Juzoor Honey

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Kunder ftohjes.
  • Kunder gripit.
  • Kunder asmes.
  • Liron kanalin e frymarrjes.Ndihmon ne problemet e mushkerive.Forcon sistemin imunitar.
  • Pastron gelbazen.
  • Pastron nikotinen duke e zevendesuar me vitamina natyrale.
  • Ndihmon ne lenien e duhanit, alkoolit dhe droges.
  • Mpreh shikimin.
  • Rrit aftesine e memorjes.

Perdorimi | 

Rekomandohet te konsumohet nje luge esell ne mengjes dhe nje luge ne mbremje. Preferohet qe mjalti te konsumohet me pak qumesht ose uje.
Ne rastet kur femijet jan konsumator sugjerohet nje luge kafeje.

Sasia | 350gr

SKU: mjalte-anti-duhan Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat