,

Mouse – Dell MS-550

Dell

1,000L

MOUSE – Dell MS-550

Mouse me fishe HP ka një sensor të ndjeshem për pozicionimin e saktë të kursorit.

Ofron saktësi dhe komoditet mbresëlënës për një përvojë të lehtë informatike.

Material i butë anësor dhe një formë e rehatshme në mënyrë që të ndiheni rehat, edhe pas orëve të tera te përdorimit.

Instalim i lehtë, nuk kërkohen pajisje  shtesë.

Përputhshmëria e pajisjeve me porte USB e disponueshme.

Operon me saktesi te larte dhe shpejtesi precize.

Specifika:

Model X-550

Lloji i lidhjes – me fishe 

Ndërfaqja e lidhjes – USB 2.0 

Përputhshmëria – Windows XP / Vista / Windows7 / 8


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: MOUSE - Dell MS-550 Kategori: ,
brands

Dell

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat