,

Mouse Pad me drite RGB per lojera ne shitje

Te ndryshme

1,600L

MOUSE PAD ME DRITE RGB PER LOJERA

Mouse Pad per lojera me 10 lloje te ndryshme te spektrit te dritave.

Ky mouse me drite RGB, ju siguron pervoje te shkelqyeshme mousing per lojera, dizajn grafik etj.

Mbeshtet tastieren me madhesi te plote me hapesire ​​me te mjaftueshme per mouse-in.

Ka nje material jo te rreshqitshem dhe nje baze te shkelqyeshme te gomes anti-gervishtje.

Baza e gomuar me trashesi 5mm siguron qendrueshmeri per tastieren dhe mousen.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120720 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Mouse Pad

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat