Multi Corner Shelf – Rafte per tualetin

Gjendje:

3 ne stok


  • Rafte organizuese shumekendore.
  • Dizajn elegant dhe komod.
  • Tuba material celik inoks.
  • Baze e qendrueshme
  • Kundra lageshtires.

1,900L

3 ne stok

MULTI CORNER SHELF 

Raft shume kendor per tualetin tuaj.

Këndi i dushit prej çeliku të pandryshkshëm me 4 nivele.

Sirtarët e rregullueshem të dushit janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë.

Rezistent ndaj lageshtires dhe te qëndrueshem.

Raftet plastike të vetë-kullimit jane me material cilesor ABS.

Mban peshe deri ne 5 kg / 11 l.

Dizajn praktik dhe shumë fleksibël. Mund të rregullohet nga lartësia, e rregullueshme nga 105 në 310cm.

I përshtatet dyshemesë, vaskës ose lavamanit të tualetit.

Dizajni i niveleve te rafteve siguron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e shampove, kremrave apo dhe pajisje të tjera të dushit, që vijnë me grepa që maksimizojnë kapacitetin e magazinimit.rafte tualeti bli online ibuy al

Instalohet lehte, pa kërkuar shpime ose vidhosje, është e lehtë ta montoni.

Permasa shume te pershtatshme me cdo ambient. Gjeresi prej 33 x 21 cm. Lartesi e cila pershtatet sipas deshires tuaj nga 100 cm deri ne 320 cm.

Kurseni hapesire ne tualetin tuaj dhe shmangni rremujen me raftet me praktike.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6988032323257 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat