,

Multicooker French Chef – Tenxhere me Presion Online

French Cheff

5,990L

MULTICOOKER FRENCH CHEF

Tenxhere me Presion French Chef – Multicooker

Koha juaj eshte e kufizuar per ti kushtuar gatimit rendesine e nevojshme.
Ne kemi nje zgjidhje per ju, French Chef tenxhere me presion.
Ju duhet vetem te mendoni se cfare do te gatuani, me pas hidhni te gjithe perberesit ne tenxhere zgjidhni programin dhe kur te ktheheni ne shtepi dreka juaj po ju pret.
7 Programe te ndryshme per cdo dite te javes. Gatuani 70% me shpejte krahasuar me tenxheret e tjera multicoker.

Specifikat 

Kapacitet | 6 Litra
Fuqia | 1000 Watt
Tension | 220 V
Frekuenca | 50 hz
Diametri | 22cm
SKU: multicooker-french-chef Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

French Cheff

LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat