,

Multimedia Speaker per PC – Boks muzike ne shitje

Te ndryshme

1,500L

MULTIMEDIA SPEAKER PER PC-BOSK MUZIKE

Multimedia speaker eshte nje boks muzike qe lidhet me PC-ne. Ka nje tingull me performance te shkelqyer dhe lidhje me port USB-je.

Lidhet me pajisjet si: Lapotop, Notebook,TV, PC dhe pajisje inteligjnete.

Eshte nje boks portabel me madhesi dhe peshe te vogel, mund te meret kudo me vete.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: i-2120703 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Boks me muzik

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat