,

Ndares HDMI Full HD – 1×4 Hdmi Splitter

Te ndryshme

3,490L

NDARES HDMI FULL HD – 1×4 SPLITTER

Ndares Hdmi Full HD i cili mundeson nje pajisje HDMI te ndahet lehtesisht ne kater pajisjse si monitore apo projektore te perputhshem Hdmi.

Hdmi splitter eshte zgjidhja optimale per shtepine , shkollat, zyrat apo institucionet te gjitha ne nje pajisje te vetme.

Lejon qe nje pajisje HDMI te ndahet ne kater monitore / HDTV ose projektore te perputhshem HDMI.

Transmetoni video dhe audio njekohesisht pa asnje humbje te cilesise.

Splitter gjithashtu mund te vendoset ne fund te nje kabllo të gjate HDMI per te rigjeneruar sinjalin HDMI.

HDMI 1×4 eshte i lehte per tu konfiguruar dhe per t’u perdorur.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120738 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Fish HDMI

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat