,

Ore inteligjente me ekran HD Xiaomi MiBro Lite Watch

Xiaomi

5,500L

ORE INTELIGJENTE XIAOMI MIBRO LITE

Ore inteligjente Xiaomi Mibro Lite, me ekran te permiresuar HD Amoled.

Ora eshte e pajisur me monitor te shendetit tuaj dhe cilesise se gjumit. Ndihmojeni veten te permiresoheni me MiBro Lite dhe 15 menyrat e tij sportive, te cilat gjurmojne kohen tuaj, rrahjet e zemres, kalorite e djegura dhe me shume.

Monitori i gjumit, i cili zbulon dhe analizon ne menyre gjitheperfshirese fazat e gjumit ndersa pushoni.

Gjithashtu MiBro Lite Watch ju lejon te matni nivelet e stresit gjate dites, me ushtrime te frymemarrjes per t’ju ndihmuar te relaksoheni kur keni nevoje.

Nje avantazh tjeter i MiBro Lite Watch eshte se ju mund te lani duart ndersa e mbani ate ose te vraponi ne shi pa frike se mos e demtoni ate, pasi certifikimi IP68* e mbron ate nga uji dhe pluhuri,


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234552 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat