,

Ore inteligjente unisex – 70mai Saphir Smartwatch

Xiaomi

Smartwatch unisex 70Mai Saphir me ekran AMOLED 1.78 inch me qartesi dhe qendrueshmeri superiore.

15,500L

ORE INTELIGJENTE 70MAI SAPHIR SMARTWATCH

Ore inteligjente per meshkuj dhe femra 70Mai Saphir watch.

Me 17 modalitete sportive dhe papershkueshmeri nga uji, ai gjithashtu mund te kuptojr automatikisht aktivitete te ndryshme sportive.

Ndiqni te dhenat tuaja shendetesore per t’ju ndihmuar te kuptoni me mire trupin tuaj.

Ju do te merrni nje alarm kur rrahjet tuaja te zemres jane jonormale ose niveli juaj i stresit eshte shume i larte.

Gjurmimi i gjumit ju ndihmon te shihni rutinen tuaj te gjumit dhe potencialisht ta permiresoni ate per te pasur nje cilesi me te mire te gjumit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543220 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black, White

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat