,

Ore inteligjente sportive Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei

27,500L

ORE SPORTIVE HUAWEI WATCH GT 2 PRO

Ore inteligjente sportive Huawei watch GT 2 Pro me cilesi te larte nga Huawei e pajisur me GPS dhe Bluetooth 5.1.

Ky model ka nje ekran  1.39” AMOLED, nje nga ekranet me cilesor ku mund te shihni pa problem kohen, informacionin per gjendjen tuaj dhe aktivitetin tuaj te perditshem.

Ndersa flini, do te jeni gjithashtu ne gjendje te monitoroni rrahjet e zemres suaj, te analizoni frymemarrjen tuaj dhe te vleresoni cilesine e pergjithshme te gjumit.

Specifika:

Modeli: GT 2 Pro
Madhësia e ekranit: 1.39″
Rezolucioni: 454 x 454 HD
Ekran me prekje AMOLED
E perputhshme me Bluetooth v5.1,
Sensori gjeomagnetik
Sensori optik i rrahjeve të zemrës
Sensori i dritës së ambientit
Sensori i presionit të ajrit
Sensori kapacitiv
GPS
Rezistenca ndaj ujit: 5ATM


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-23454 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Ore inteligjente

brands

Huawei

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat