,

Ore sportive Huawei Watch GT 2 Sport Edition

Huawei

22,000L

ORE SPORTIVE HUAWEI WATCH GT 2

Ore sportive me dizajn unik dhe jetegjatesi te baterise per te qene gjithmone prane jush me informacionet qe ju nevojiten.

Huawei Watch GT 2 ju lejon te degjoni muzike, te  gjurmoni aktivitetin, te perdorni GPS dhe shume me teper.

Gjithashtu, do t’ju ndihmoje te permiresoni performancen tuaj dhe te beni nje jete me te shendetshme fale modaliteteve te shumta sportive qe ofron.

Ekrani  3D i lakuar vjen me vecorine Always-on qe i jep Huawei Watch GT2 pamjen e ores se ndezur gjate gjithe kohes per te marre cdo informacion.

Huawei Watch GT2 monitoron rrahjet e zemres dhe sasine e kalorive te djegura gjate stervitjes.

Vjen me menyra te paracaktuara sportive si vrapimi, ciklizmi, palestra, noti dhe sporte te tjera.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-23452 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Huawei

LLoji

Ore inteligjente

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat