Organizues per dollapin me 4 kate


1,490L

ORGANIZUES DOLLAPI ME 4 KATE

Organizuesi i dollapit eshte perfekt per te sistemuar raftet tuaja.

Materiali eshte cilesor dhe ofron mbajtje te sigurt te sendeve qe do vendosni.

Organizuesi ka nje cope mbrojtes i cili mbyllet me zinixhir dhe i mbron rrobat tuaja nga pluhuri.

Mund ta varni ne dollap fale vareses.

Organizues ka kater kate me hapsire te bollshme.

Mund te vendosni cfare te deshironi.

Permasat: 24*29*64 cm

SKU: t4841 Kategori:
Pesha3 g/kg
Përmasa24 × 29 × 64 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat