Dollap me dy kate 31x30x22 cm


990L

DOLLAP ME DY RAFTE

Sistemoni rrobat dhe sendet tuaj ne dollapin me 2 rafte.

Me dizajn te thjeshte dhe ngjyre te kombinueshme me cdo dhome.

Ndihmon te mbani ambientet tuaja te organizuara

Mund ta vendosni kudo ne dhome.

Material prej poliestre te forte dhe e sigurt ne perdorim.

Lehtesisht e pastrueshme.

Permasat: 31 x 30 x 22 cm

Ngjyra: gri, roze dhe kafe

SKU: T7484 Kategori:
Përmasa31 × 30 × 22 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat