,

Kuti organizuese 35*23*23 cm


1,290L

KUTI ORGANIZUESE

Organizoni shtepine tuaj me kutine qe iBuy sjell per ju.

Kutia ka hapsire per te vendosur cfare te deshironi

Mund te perdoret si kosh per lodrat, organizues per peshqiret, carcafet ose rrobat tuaja.

Pastrohet lehtesisht me nje leter te lagur.

Rezistente ndaj njollave dhe pluhurit.

Material PVC i cilesise se larte dhe rezistenca ndaj perdorimit e ben kete kuti te preferuar nga te gjithe.

Pervec organizimit te sendeve tuaja ndihmon ne arredimin e dhomes fale dizajnit.

Permasat: 35*23*23 cm

SKU: t03495 Kategori: ,
Përmasa35 × 23 × 23 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat